ВЕЛОПРОБІГ В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

0
287

НОВИНИ З ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.

з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, 24 серпня 2024 року в день НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ молодь Свято- Миколаївського храму на чолі з прот. Михаїлом Церкуник смт. Тересва, звершили Традиційний велопробіг з дитячою молитвою до Спасителя, біля Поклонних Хрестів , розташованих по периметру та вулицях селища, де помолились за наших воїнів та Україну.

Після півторагодинної їзди в активної молоді залишилися сили, і на активні ігри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.