НОВИНИ З ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.
з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, 24 серпня 2024 року в день НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ молодь Свято- Миколаївського храму на чолі з прот. Михаїлом Церкуник смт. Тересва, звершили Традиційний велопробіг з дитячою молитвою до Спасителя, біля Поклонних Хрестів , розташованих по периметру та вулицях селища, де помолились за наших воїнів та Україну.
Після півторагодинної їзди в активної молоді залишилися сили, і на активні ігри.











