14 листопада 2024 року Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив заупокійну Божественну Літургію в Свято-Миколаївському чоловічому скиті села Велика Уголька. Йому співслужив вікарій Хустської єпархії, архієпископ Угольський Високопреосвященніший Симеон, а також духовенство єпархії.
Після Літургії митрополит Марк звершив чин відспівування спочилого архімандрита Артемія (Пацкан), який був намісником Свято-Покровського чоловічого скита і довгий час ніс служіння в обителі.










