☦️ Святкове богослужіння до Дня Шанування ікони Божої Матері «Георгієвська»
16 листопада 2024 року, в Свято-Георгієвському чоловічому монастирі, село Криве, відбулася святкова літургія з нагоди Дня Шанування ікони Божої Матері «Георгієвська».
Богослужіння очолив Високопревосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили:
Високопревосвященніший Іоанн, Митрополит Херсонський і Таврійський,
вікарій Хустської єпархії Високопревосвященніший Симеон, архієпископ Угольський,
Преосвященніший Веніамін , єпископ Скадовський.
Цей день об’єднав вірян у щирій молитві, ставши символом духовної єдності та благодаті. Подія зібрала багатьох паломників, які звершили свої молитви перед іконою Божої Матері Георгіївська.











