БОГОСЛУЖІННЯ В СВЯТО- ГЕОРГІЄВСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

0
120

☦️ Святкове богослужіння до Дня Шанування ікони Божої Матері «Георгієвська»

16 листопада 2024 року, в Свято-Георгієвському  чоловічому монастирі, село Криве, відбулася святкова літургія з нагоди Дня Шанування ікони Божої Матері «Георгієвська».

Богослужіння очолив Високопревосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили:

Високопревосвященніший Іоанн, Митрополит Херсонський і Таврійський,

вікарій Хустської єпархії Високопревосвященніший Симеон, архієпископ  Угольський,

Преосвященніший Веніамін , єпископ Скадовський.

Цей день об’єднав вірян у щирій молитві, ставши символом духовної єдності та благодаті. Подія зібрала багатьох паломників, які звершили свої молитви перед іконою Божої Матері Георгіївська.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.