9 серпня 2024 року, В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА І ЦЕЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію та відспівування прот. Мирона Хвуст в Свято- Троїцькому храмі с. Терново.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.











