НОВИНИ З ПРИХОДІВ ЄПАРХІЇ

0
126

НОВИНИ З ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.

з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, дві Недільні школи Свято- Вознесенського храму с.Водиця , та преподобного Олексія Карпаторуського присілок Вила, вперше покорили гору «Говерлу».
Вихід був важкий, але дух та старання дітей допомогло їм покорити гору .

Діти піднесли свою гарячу молитву про мир в нашій України та за воїнів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.