НОВИНИ З ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.
з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, дві Недільні школи Свято- Вознесенського храму с.Водиця , та преподобного Олексія Карпаторуського присілок Вила, вперше покорили гору «Говерлу».
Вихід був важкий, але дух та старання дітей допомогло їм покорити гору .
Діти піднесли свою гарячу молитву про мир в нашій України та за воїнів.











