25 липня 2024 року , з благословіння керуючого Хустською єпархією, Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського настоятель Свято-Троїцького чоловічого монастиря архімандрит Ісаакій звершив чин відспівування над ієромонахом Кіпріаном (Бабич) в м. Хуст-Городилово. Йому співслужили духовенство Хустської єпархії










