ДОПОМОГА ЗСУ ВІД ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.
з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, громада Свято- Михайлівського храму на чолі з настоятелем прот. Василієм ( Яцько).
Передали продукти для приготування страв і випічки. Закупили овочі і фрукти: два ящики яблук, 2 ящики груш, ящик капусти і огірків. Консервацію, сало копчене, смалець. Прихожанки напекли пасок, домашніх книшів , накрутили – 250 порцій голубців, закупили мʼясні вироби , також батюшка освятив авто для ЗСУ.











