З Богом в навчальний рік!
З благословення Високопреосвященійшого Марка, митрополита Хустського та Виноградівського, в межах Хустської єпархії, з нагоди початку навчального року ряд парафій провели Літургії та молебни, де дітки отримали благословіння на навчання в освітніх закладах!
Благослови, Боже, наших діточок!











