З БОГОМ В НАВЧАЛЬНИЙ РІК!!

0
122

З Богом в навчальний рік!

З благословення Високопреосвященійшого Марка, митрополита Хустського та Виноградівського, в межах Хустської єпархії, з нагоди початку навчального року ряд парафій провели  Літургії та молебни, де дітки отримали благословіння на навчання в освітніх закладах!

Благослови, Боже, наших діточок!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.