У Неділю про митаря і фарисея митрополит Марк звершив Літургію в Свято-Серафимівському храмі м. Хуст
9 лютого 2025 року, у Неділю про митаря і фарисея, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Серафимівському храмі міста Хуст.
За Богослужінням підносилися особливі молитви за Україну, мир у державі та за українських воїнів, які захищають Батьківщину.
Богослужіння об’єднало вірян у спільній молитві, спонукаючи замислитися над євангельською притчею про митаря і фарисея, яка закликає до смирення та щирого покаяння.










