митрополит Марк звершив Літургію в Свято-Серафимівському храмі м. Хуст

0
120

У Неділю про митаря і фарисея митрополит Марк звершив Літургію в Свято-Серафимівському храмі м. Хуст

9 лютого 2025 року, у Неділю про митаря і фарисея, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Серафимівському храмі міста Хуст.

За Богослужінням підносилися особливі молитви за Україну, мир у державі та за українських воїнів, які захищають Батьківщину.

Богослужіння об’єднало вірян у спільній молитві, спонукаючи замислитися над євангельською притчею про митаря і фарисея, яка закликає до смирення та щирого покаяння.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.