У день пам’яті преподобного Єфрема Сиріна митрополит Марк освятив престол у Буштині
10 лютого 2025 року, у день пам’яті преподобного Єфрема Сиріна, у Свято-Петро-Павлівському храмі смт Буштино відбулося святкове богослужіння та чин освячення престолу. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
Йому співслужив Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії, Високопреосвященніший Амвросій, архієпископ Згурівський вікарій Бориспілської єпархії, а також духовенство Хустської єпархії.
Під час літургії були піднесені особливі молитви за мир в Україні та воїнів ЗСУ. Після завершення богослужіння митрополит Марк, привітав парафіян із важливою подією в житті громади.










