Митрополит Марк очолив святкове Богослужіння в смт Міжгір’я

0
114

Митрополит Марк очолив святкове Богослужіння в смт Міжгір’я

21 грудня 2024 року в Свято-Покровському храмі смт Міжгір’я відбулося святкове Богослужіння. Божественну Літургію очолив керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.

Його Високопреосвященству співслужили Вікарій Хустської єпархії, високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та духовенство єпархії.

Під час Богослужіння звучали молитви за Україну, за мир у державі, а також за воїнів Збройних Сил України, які захищають рідну землю. На Літургії відбулася хіротонія чтеця Димитрія Олексієвця в сан диякона.

Після завершення Літургії митрополит Марк звернувся до присутніх із словом духовного наставлення та привітав настоятеля храму, протоієрея Петра Савка, з його 55-річчям. Архієрей побажав імениннику міцного здоров’я, благодаті Божої та наснаги у служінні на благо Церкви Христової.

Святкове Богослужіння об’єднало духовенство та вірян у спільній молитві за мир, перемогу та благополуччя.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.