Митрополит Марк очолив святкове Богослужіння в смт Міжгір’я
21 грудня 2024 року в Свято-Покровському храмі смт Міжгір’я відбулося святкове Богослужіння. Божественну Літургію очолив керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
Його Високопреосвященству співслужили Вікарій Хустської єпархії, високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та духовенство єпархії.
Під час Богослужіння звучали молитви за Україну, за мир у державі, а також за воїнів Збройних Сил України, які захищають рідну землю. На Літургії відбулася хіротонія чтеця Димитрія Олексієвця в сан диякона.
Після завершення Літургії митрополит Марк звернувся до присутніх із словом духовного наставлення та привітав настоятеля храму, протоієрея Петра Савка, з його 55-річчям. Архієрей побажав імениннику міцного здоров’я, благодаті Божої та наснаги у служінні на благо Церкви Христової.
Святкове Богослужіння об’єднало духовенство та вірян у спільній молитві за мир, перемогу та благополуччя.











