ПРОЙШЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ОЙ ХТО ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ»

0
148

З благословення Високопреосвященійшого Марка, митрополита Хустського та Виноградівського та за підтримки молодіжного та місіонерського відділів Хустської єпархії, з 10 по 19 грудня пройшла благодійна акція “Ой хто, хто Миколая любить!”
Було зібрано 31000 гривень, на які було закуплено продукти харчування!

Також до акції приєдналися благодійники, які зібрали солодощі, памперси, засоби гігієни та канцелярію!
Все було передано у
Вільшанський та Виноградівський дитячі будинки інтернати!

Щира подяка всім хто до’єднався до благодійної акції!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.