Напередодні свята Благовіщення у Хусті відбулося святкове всенічне бдіння
6 квітня 2025 року, напередодні великого дванадесятого свята — Благовіщення Пресвятої Богородиці, у кафедральному Свято-Кирило-Мефодіївському соборі міста Хуст було звершено святкове всенічне бдіння.
Богослужіння очолив високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
Його Високопреосвященству співслужили преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії, та преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, вікарій Хустської єпархії.
Під час богослужіння лунали піднесені молитви, зокрема за мир в Україні та зміцнення православної віри в серцях людей.











