Хустська єпархія вітає митрополита Марка з 51-річчям священницької хіротонії
7 квітня 2025 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, виповнюється 51 рік з дня священницької хіротонії Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського.
У цей святковий і водночас особисто знаменний день духовенство, чернецтво та миряни Хустської єпархії щиро вітають свого архіпастиря з ювілеєм, висловлюючи глибоку вдячність за багатолітнє ревне служіння Господу, Його Церкві та народові Божому.
Від усього серця бажаємо Вам, дорогий Владико, кріпості душевних і тілесних сил, невичерпної радості у Христі, щедрих Божих милостей, натхнення та допомоги Святого Духа у подальшому служінні на благо Української Православної Церкви.











