Настоятель Свято-Покровського храму смт. Міжгір’я відвідав дітей Вільшанського інтернату з подарунками
З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, настоятель Свято-Покровського храму смт. Міжгір’я, протоієрей Петро Савка, здійснив благодійну поїздку до Вільшанського дитячого будинку-інтернату.
Під час візиту дітям були передані продукти харчування та солодощі, які стали приємним сюрпризом для вихованців закладу. Така ініціатива стала можливою завдяки пожертвам парафіян Свято-Покровського храму, а також всіх небайдужих, хто долучився до цієї доброї справи.
Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку дітей! Нехай Господь благословляє всіх, хто не забуває про ближніх, і дарує нашій країні довгоочікувану перемогу!
Храни вас Господь!











