Сповідь духовенства Рахівського благочиння у п’ятий тиждень Великого посту

0
145

Сповідь духовенства Рахівського благочиння у п’ятий тиждень Великого посту

3 квітня 2025 року, у четвер п’ятого тижня Великого посту, коли звершується особливе богослужіння — Маріїне стояння, у Свято-Преображенському храмі села Вільховатий відбулася Сповідь духовенства Рахівського благочиння.

Божественну літургію Передосвячених Дарів очолив керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили вікарії Хустської єпархії: Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, а також духовенство єпархії.

Під час богослужіння священнослужителі приступили до Таїнства Покаяння, готуючи свої душі до свята Світлого Христового Воскресіння. Спільна молитва об’єднала духовенство у прагненні до духовного оновлення, смирення та ревного пастирського служіння.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.