Сповідь духовенства Рахівського благочиння у п’ятий тиждень Великого посту
3 квітня 2025 року, у четвер п’ятого тижня Великого посту, коли звершується особливе богослужіння — Маріїне стояння, у Свято-Преображенському храмі села Вільховатий відбулася Сповідь духовенства Рахівського благочиння.
Божественну літургію Передосвячених Дарів очолив керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили вікарії Хустської єпархії: Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, а також духовенство єпархії.
Під час богослужіння священнослужителі приступили до Таїнства Покаяння, готуючи свої душі до свята Світлого Христового Воскресіння. Спільна молитва об’єднала духовенство у прагненні до духовного оновлення, смирення та ревного пастирського служіння.











