У день Похвали Пресвятої Богородиці митрополит Марк звершив святкову Літургію в жіночому монастирі села Вільхівці
5 квітня 2025 року, у суботу п’ятої седмиці Великого посту, коли Православна Церква вшановує Похвалу Пресвятої Богородиці, в жіночому монастирі села Вільхівці було звершено святкову Божественну літургію.
Богослужіння очолив керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
Його Високопреосвященству співслужили вікарії Хустської єпархії: Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, а також духовенство єпархії.
Під час Літургії підносилися молитви за мир в Україні, за воїнів та за всіх, хто перебуває в скорботі та потребує Божої допомоги.











