У другий день Пасхи митрополит Марк звершив святкову Літургію в Чумалівському монастирі
21 квітня 2025 року, у Світлий понеділок, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі села Чумалево.
Його Високопреосвященству співслужив вікарій Хустської єпархії — преосвященніший Марк, єпископ Рахівський.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за мир в Україні, за воїнів-захисників та за благополуччя українського народу.
По завершенні Літургії архіпастир звернувся до присутніх зі словами проповіді, привітавши сестер обителі та всіх вірян зі Світлим Христовим Воскресінням.










