У шостий день Пасхи митрополит Марк очолив святкову Літургію в Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі села Драгово
25 квітня 2025 року, у світлий шостий день Пасхи та день шанування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну літургію в Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі села Драгово.
Його Високопреосвященству співслужили вікарії Хустської єпархії — Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, і Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, а також духовенство єпархії.
Під час Літургії була звершена хіротонія в диякона над іподияконом Василієм.










