У другу неділю Великого посту митрополит Марк звершив Літургію в Свято-Покровському храмі села Кошелево
16 березня 2025 року, у другу неділю Великого посту, високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Кошелево.
Під час богослужіння владика звершив дияконську хіротонію над іподияконом Станіславом Грицик, закликавши його до ревного служіння Церкві Христовій.
За Літургією підносилися особливі молитви за Україну та її воїнів, які захищають рідну землю.
Наприкінці богослужіння митрополит Марк звернувся до присутніх зі словом настанови, наголосивши на важливості духовного подвигу в період Великого посту та зміцнення у вірі через молитву, піст і добрі справи.










