У Липчі відзначили 100-річчя жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці
4 травня 2025 року, в неділю третю після Пасхи, коли Церква вшановує пам’ять святих жінок-мироносиць, у селі Липча Хустського району відбулося святкове богослужіння з нагоди 100-річчя заснування жіночого монастиря на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили: Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврійський; Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії; та Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії.
Після Літургії митрополит Марк звершив чин освячення води. На святкове богослужіння зібралася велика кількість вірян, паломників і гостей, які розділили духовну радість із сестринством обителі.











