У Липчі відзначили 100-річчя жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці

0
226

У Липчі відзначили 100-річчя жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці

4 травня 2025 року, в неділю третю після Пасхи, коли Церква вшановує пам’ять святих жінок-мироносиць, у селі Липча Хустського району відбулося святкове богослужіння з нагоди 100-річчя заснування жіночого монастиря на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили: Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврійський; Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії; та Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії.

Після Літургії митрополит Марк звершив чин освячення води. На святкове богослужіння зібралася велика кількість вірян, паломників і гостей, які розділили духовну радість із сестринством обителі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.