У світлу суботу митрополит Марк звершив святкову Літургію в селі Мала Уголька
26 квітня 2025 року, у світлу суботу, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну літургію в Свято-Димитрівському храмі села Мала Уголька.
Його Високопреосвященству співслужили: вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський; вікарій Херсонської єпархії Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський; а також вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський.
Під час Божественної літургії відбулася пресвітерська хіротонія: протодиякон Василій Бойко був рукоположений у сан священика.
Після завершення богослужіння архієреї та духовенство проспівали святкові стихири Пасхи біля мощей преподобного Іова Угольського.











