У першу неділю Великого посту митрополит Марк звершив Божественну літургію та очолив чин Торжества Православ’я
9 березня 2025 року, у першу неділю Великого посту, яка також називається Неділею Торжества Православ’я, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну літургію.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за Україну та її захисників. Після завершення літургії владика Марк звершив чин Торжества Православ’я – особливе богослужіння, яке встановлене на згадку про перемогу Православної Церкви над єресями та утвердження шанування ікон.











