З благословення митрополита Марка у Тересві відкрили новий спортивний майданчик

0
162

З благословення митрополита Марка у Тересві відкрили новий спортивний майданчик

З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, у неділю, 9 березня 2025 року, на території місцевого стадіону «Авангард» у селищі Тересва відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Його збудувала Православна релігійна громада Свято-Миколаївського храму для дітей і молоді селища.

Настоятель храму, отець Михаїл, звершив чин освячення майданчика та розповів присутнім про ідею створення цього простору для активного дозвілля. З вітальним словом до громади звернулися голова Тересвянської ОТГ Ігор Іванович Грабар та голова відділу молоді, спорту та культури Василь Іванович Варга.

Після урочистої частини для дітей та молоді провели майстер-клас із гри у великий теніс, баскетбол та волейбол. Відтепер майданчик буде доступний для всіх охочих, сприяючи фізичному розвитку юних тересвянців.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.