З благословення митрополита Марка у Тересві відкрили новий спортивний майданчик
З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, у неділю, 9 березня 2025 року, на території місцевого стадіону «Авангард» у селищі Тересва відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Його збудувала Православна релігійна громада Свято-Миколаївського храму для дітей і молоді селища.
Настоятель храму, отець Михаїл, звершив чин освячення майданчика та розповів присутнім про ідею створення цього простору для активного дозвілля. З вітальним словом до громади звернулися голова Тересвянської ОТГ Ігор Іванович Грабар та голова відділу молоді, спорту та культури Василь Іванович Варга.
Після урочистої частини для дітей та молоді провели майстер-клас із гри у великий теніс, баскетбол та волейбол. Відтепер майданчик буде доступний для всіх охочих, сприяючи фізичному розвитку юних тересвянців.










