У Хусті вшанували пам’ять святих Кирила і Мефодія святковим архієрейським богослужінням
☦️ 24 травня 2025 року, у день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів Слов’янських, у Свято-Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі міста Хуст було звершено святкову Божественну літургію.
Богослужіння очолив керуючий Хустською єпархією — Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
Його Високопреосвященству співслужили:
— Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврійський,
— Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії,
— Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії,
— Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, вікарій Хустської єпархії.
Свято-Кирило-Мефодіївський кафедральний собор цього дня зібрав численних духовенство та мирян, які молитовно вшанували пам’ять просвітителів слов’янських народів — святих братів із Солуні, що стали символом духовної єдності, апостольського служіння та поширення Христової істини серед слов’янських народів.











