У день Святого Духа митрополит Марк звершив святкову літургію в місті Рахів
9 червня 2025 року, у понеділок П’ятидесятниці — день Святого Духа, у Свято-Духівському храмі міста Рахів відбулася святкова Божественна літургія.
Богослужіння очолив високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужили високопреосвященніший Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський; високопреосвященніший Симеон, єпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії; та преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, також вікарій Хустської єпархії.
Після завершення літургії відбувся урочистий хресний хід навколо храму, а також до Алеї слави Героям України. На завершення була звершена заупокійна літія за загиблими воїнами, які віддали життя за волю і незалежність нашої держави.










