Благочинний Келечинського округу протоієрей Іоанн Ігнат у день Входу Господнього у Єрусалим відправив богослужіння у Свято-Михайлівській церкві с.Буковець Міжгірського району.
Вдячність майстрам, які зробили церковні двері і небо в новому храмі.
Після посвячення верби і проповіді було проведено елеосвячення.
Автор та фото: Іван Тичка









