Богослужіння у храмі с. Буковець на Міжгірщині

0
2478

Благочинний Келечинського округу протоієрей Іоанн Ігнат у день Входу Господнього у Єрусалим відправив богослужіння у Свято-Михайлівській церкві с.Буковець Міжгірського району.

Вдячність майстрам, які зробили церковні двері і небо в новому храмі.
Після посвячення верби і проповіді було проведено елеосвячення.

Автор та фото: Іван Тичка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.