2 травня 2016 року у храмі Нерукотворного Спаса, який є частиною Єпархіального комплексу (м. Хуст), парафіяни та священнослужителі єпархії привітали Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського, зі святом Христового Воскресіння.
Перед початком вечірнього богослужіння владику Марка зустрічали отці благочинні та священики храму. Від імені присутніх та всіх вірників владику привітав секретар Хустського єпархіального управління прот. Іоанн Розман.
У своєму слові, Митрополит Марк запросив всіх присутніх віддавити свою волю у руки Божі, щоб стати наслідниками Небесного Царства.










