6 травня храмове свято святкували парафіяни храму святого Великомученика Георгія села Підвиноградів.
Архієрейську Литургію очолив Високопреосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський, із собором священнослужителів, які прийшли хресним ходом із своїми парафіянами.
Проповідь говорив протоієрей Василій Лях.
Настоятеля храму протоієрея Іоанна Лях нагороджено правом носіня другого хреста, а другого священика – носінням камілавки.
Василій Данко









