У день Світлого Христового Воскресіння Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив вечірнє богослужіння у Свято-Покровському храмі смт. Міжгір’я.
Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Петро Савка, клірик ієрей Віталій Савка, благочинний Синевірського округу прот. Іоанн Паканич та священики сусідніх сіл.
До дня Святої Пасхи владика нагородив наперсними крестами священиків Міжгірського благочння, а благодійників та прихожан храму пам’ятними грамотами.
Вихованці Недільної школи (учні гуртка “Світ православ’я”) привітали Владику віршами та пасхальними піснеспівами.
ієрей Віталій Савка









