Богослужіння у с. Кричево у день 150-річчя храму

0
3653

21-го вересня 2017 року у день Рiздва Пресвятоi Богородицi, престольне свято у с. Кричево очолив керуючий Хустською єпархiєю, Високопреосвященнiший митрополит Марк.

Приїзд правлячого архiєрея для православних жителiв с. Кричево подiя радiсна i довгоочiкувана, адже в цьому роцi прихожани вiдзначають 150 – рiччя з часу побудови храму.

За Божественною Лiтургiєю митрополиту Марку спiвслужили 10 священикiв з навколишнiх парафiй та 6 дияконiв. Разом з мiсцевими прихожанами молилися й вiруючi, якi прийшли на храмове свято процесiями з сусiднiх сiл: Чумалева, Колодного, Дулова та Росошiв.

На Малому входi клiрик храму священик Петро Василькун був возведений в сан протоiерея. Повчальну проповiдь виголосив скитоначальник Кричiвськоi обителi iєромонах Iєгудiїл.

Пiсля вiдпусту Божественноi Лiтургiї був звершений хресний хiд навколо храму з читанням св. Євангелiя.

Насамкiнець, владика Марк звернувся до пастви з словом настанови i привiтання та закликав на всiх Боже благословення.

Духовенство та прихожани православного храму с. Кричево возсносять подячнi молитви до Всещедрого Бога за Його милiсть, за можливiсть звершувати безперервно богослужiння в храмi вже 150 рокiв з часу його заснування та надiються,що благодать Божа та Покров Пречистоi Дiви Марii буде над храмом та його прихожанами й на майбутнi часи.

Автор: прот. Сергій Ярема, настоятель храму

Фото: Антон Мийсарош

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.