Архієрей Благочиння Новини Новини з парафій Синевирське Хроніка

Богослужіння у с. Негровець на Міжгірщині

Богослужіння у с. Негровець на Міжгірщині

У неділю, 5 листопада, Високопреосвященнійший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, відвідав храм на честь Архістратига Божого Михаїла в селі Негровець, що на Міжгірщині, де і очолив Божественну літургію.

Архієрею співслужили настоятель парафії протоієрей Василій Беля, який цими днями відзначає своє 40-річчя від Дня народження та духовенство Синевирського благочиння.

Розділити духовну радість і привітати ювіляра прийшли також численні парафіяни храму.

За віддане служіння та понесені старанні труди на благо церкви настоятель храму протоієрей Василій Беля був нагороджений правом носіння митри, а заштатний священик протоієрей Михаїл Зятюк правом служіння Божественної літургії з відкритими царськими вратами до молитви Отче наш.

Після літургії були звершені подячний молебень та чин освячення новоспорудженного хреста, в кінці якого митрополит Марк звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав настоятеля з 40-річчям від Дня народження та побажав благодатної допомоги Божої в пастирському служінні.

До привітань долучилися і парафіяни храму. Після побажань та подячних слів протоієрею Василію було вручено букет квітів та проспівано многоліття.

У відповідь настоятель храму подякував митрополиту Марку, духовенству і всім присутнім за щирі молитви та привітання.

Завершилося святкове богослужіння архієрейським благословенням.

Духовенство Синевирського благочиння приєднується до привітань, які лунали в цей день для протоієрея Василія з нагоди 40-річчя від Дня народження, бажають міцного здоров’я, допомоги Божої в служінні та довгих років життя!

Автор та фото: прот. Ігор Бембило

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

About the author

Прес-служба

Прес-служба Хустської Єпархії УПЦ
Створена у липні 2008 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Керівник прес-служби: прот. Іоанн Шандра

Add Comment

Click here to post a comment

Ваш коментар:

%d блогерам подобається це: