У неділю, 5 листопада, Високопреосвященнійший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, відвідав храм на честь Архістратига Божого Михаїла в селі Негровець, що на Міжгірщині, де і очолив Божественну літургію.
Архієрею співслужили настоятель парафії протоієрей Василій Беля, який цими днями відзначає своє 40-річчя від Дня народження та духовенство Синевирського благочиння.
Розділити духовну радість і привітати ювіляра прийшли також численні парафіяни храму.
За віддане служіння та понесені старанні труди на благо церкви настоятель храму протоієрей Василій Беля був нагороджений правом носіння митри, а заштатний священик протоієрей Михаїл Зятюк правом служіння Божественної літургії з відкритими царськими вратами до молитви Отче наш.
Після літургії були звершені подячний молебень та чин освячення новоспорудженного хреста, в кінці якого митрополит Марк звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав настоятеля з 40-річчям від Дня народження та побажав благодатної допомоги Божої в пастирському служінні.
До привітань долучилися і парафіяни храму. Після побажань та подячних слів протоієрею Василію було вручено букет квітів та проспівано многоліття.
У відповідь настоятель храму подякував митрополиту Марку, духовенству і всім присутнім за щирі молитви та привітання.
Завершилося святкове богослужіння архієрейським благословенням.
Духовенство Синевирського благочиння приєднується до привітань, які лунали в цей день для протоієрея Василія з нагоди 40-річчя від Дня народження, бажають міцного здоров’я, допомоги Божої в служінні та довгих років життя!
Автор та фото: прот. Ігор Бембило










