Благочиння Міжгірське Новини Новини з парафій

Святкове Богослужіння у с. Репинне Міжгірського району

Святкове Богослужіння у с. Репинне Міжгірського району

У середу, 8-го листопада, в день пам’яті Св. Вмч. Димитрія Солунського, Православна громада с. Репинне Міжгірського району урочисто відзначає свій другий храмовий празник.

Святкове Богослужіння у Свято-Іллінському Храмі в цей день очолив секретар Хустської єпархії протоієрей Іоанн Розман у співслужінні благочинного Міжгірського благочиння протоієрея Петро Савка та духовенства інших парафій Міжгірського благочиння.

Під час Святкової Літургії всі віруючі разом із духовенством молилися за мир і благополуччя в нашій країні, та була піднесена сугуба молитва до Святого угодника Божого вмч. Димитрія Солунського, як ходатая і покровителя Христолюбивого воїнства перед Престолом Бога Вседержителя.

На запричастному стиху благочинний Міжгірського благочиння Протоієрей Петро Савка виголосив змістовну проповідь, у якій розповів про життя і подвиги Св. Вмч. Димитрія Солунського.

На завершення Богослужіння згідно традиції був здійснений Хресний хід навколо храму із читанням Святого Євангелія і окроплення всіх віруючих, присутніх на Богослужінні, святою водою.

Автор: ієр. Василій Кресяк.
Фото: Юрій Юрійович Стець.

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>Репинне,

About the author

Прес-служба

Прес-служба Хустської Єпархії УПЦ
Створена у липні 2008 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Керівник прес-служби: прот. Іоанн Шандра

Add Comment

Click here to post a comment

Ваш коментар:

%d блогерам подобається це: