Святкове Богослужіння у с. Репинне Міжгірського району

0
2325
Святкове Богослужіння у с. Репинне Міжгірського району

У середу, 8-го листопада, в день пам’яті Св. Вмч. Димитрія Солунського, Православна громада с. Репинне Міжгірського району урочисто відзначає свій другий храмовий празник.

Святкове Богослужіння у Свято-Іллінському Храмі в цей день очолив секретар Хустської єпархії протоієрей Іоанн Розман у співслужінні благочинного Міжгірського благочиння протоієрея Петро Савка та духовенства інших парафій Міжгірського благочиння.

Під час Святкової Літургії всі віруючі разом із духовенством молилися за мир і благополуччя в нашій країні, та була піднесена сугуба молитва до Святого угодника Божого вмч. Димитрія Солунського, як ходатая і покровителя Христолюбивого воїнства перед Престолом Бога Вседержителя.

На запричастному стиху благочинний Міжгірського благочиння Протоієрей Петро Савка виголосив змістовну проповідь, у якій розповів про життя і подвиги Св. Вмч. Димитрія Солунського.

На завершення Богослужіння згідно традиції був здійснений Хресний хід навколо храму із читанням Святого Євангелія і окроплення всіх віруючих, присутніх на Богослужінні, святою водою.

Автор: ієр. Василій Кресяк.
Фото: Юрій Юрійович Стець.

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>Репинне,

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.