Конкурс дитячого малюнка провели у Іллінській церкві села Велятино

0
2964

У неділю, 30 жовтня 2016 року, у Велятинській недільній школі Свято–Ілліїнського храму відбувся конкурс на кращу дитячу роботу за тематичними напрямками: «Духовний світ очима дитини» та «Діти за мир в Україні». Після недільної відправи всі прихожани храму мали змогу переглянути дитячі витвори, які, без перебільшення, були варті уваги.

Всі учні недільної школи взяли активну участь у конкурсі. Протягом місяця діти малювали малюнки, вишивали бісером картини, майстрували власними руками об’ємні вироби із сірників, природніх та інших підручних матеріалів.

Кращі роботи оцінювали члени жюрі, до складу якого входили прихожани храму, директор школи та сільський голова. Кращі роботи учнів визначались за трьома категоріями: МИР; ДУХОВНІСТЬ; РУЧНА РОБОТА.

Учням, які отримали призові місця, протоієрей Богдан Щербан, головний організатор святкового конкурсу, вручив книгу «Закон Божий» та грошові призи. Кожному учаснику конкурсу вручено дитячий молитвослов та невелике грошове заохочення від кураторів храму. Не обійшлося на святі й без солодкого столу для малечі та дорослих.
Усі учасники дитячого конкурсу залишились задоволені таким чудовим дійством, організованим протоієреєм о. Богданом, настоятелем Свято-Ілліїнського храму, за підтримки кураторів та двадцятки церкви.

Завдяки спільним зусиллям, у дітей виховується релігійне почуття, усвідомлення приналежності до Церкви Православної. Адже з маленького зернятка релігійного почуття плекають могутнє дерево віри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.