02 серпня 2016 р. в Свято-Іллінському храмі с. Велятино святкували престольне свято. Урочисту Божественну літургію очолив благочинний Хустського благочиння прот. Іоанн Вучкан, якому співслужили священники та монахи с. Велятино, а також із навколишніх храмів.
На запрошення настоятеля парафії прот. Богдана Щербана на свято прибули гості з навколишніх сіл та процесії з села Вишково та Ракош.
Перед початком прочитали акафіст святому пророку Іллі, а після святої Євхаристії духовенство та богомольці обійшли Свято-Іллінський храм хресною ходою.
Насамкінець, прозвучали вітання від священства, а по завершенню, для парафіан і гостей храму була організована святкова трапеза.
Автор та фото: Країло Віталій, член парафіальної ради
Указ про заборону у священнослужінні клірика Хустської єпархії
18 листопада 2025 року керуючим Хустською єпархією Української Православної Церкви, високопреосвященнішим Марком, митрополитом Хустським і Виноградівським, було...