2 серпня, в день молитовної пам’яті святого пророка Іллі, у Свято-Михайлівському храмі села Негровець Міжгірського району відбулось святкове богослужіння. Прославити пророка Іллю в цей святковий день до Негровецького храму зійшлися священики та віряни з багатьох навколишніх сіл.
Божественну Літургію очолив протоієрей Іоанн Паканич у співслужінні духовенства Синевирського благочиння. Священики разом з народом молились за мир і благополуччя у нашій країні. Багато діточок причастились Святих Христових Таїн.
Протоієрей Іоанн Паканич виголосив проповідь, в якій розповів про життя і подвиги святого пророка Іллі.
По завершенні богослужіння, навколо храму був здійснений хресний хід з піснеспівами, читанням Святого Євангелія і окропленням усіх присутніх Святою водою.
Архімандрит Олексій (Бринчак) привітав парафіян з другим престольним святом їхнього храму та закликав бути твердими у вірі і виконанні заповідей Божих.
В свою чергу настоятель парафії протоієрей Василій Беля подякував священикам і всім присутнім за розділену духовну радість. Свято закінчилося помазанням святим єлеєм та святковою трапезою для всіх присутніх.
Указ про заборону у священнослужінні клірика Хустської єпархії
18 листопада 2025 року керуючим Хустською єпархією Української Православної Церкви, високопреосвященнішим Марком, митрополитом Хустським і Виноградівським, було...