З благословення Високопреосвященішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського, місіонерський та молодіжний відділ Хустської єпархії провів благодійну акцію “Пасхальна Радість”.
Радість Христового Воскресіння долинула до дитячих будинків-інтернатів, а зокрема, що в с. Солотвино, с. Перехрестя та у м. Тячеві.
Під час розмови дітям було розтлумачено зміст свята Пасхи та дано корисні настанови для духовно-морального виховання.
Під час акції всі отримали подарунки.
Автор та фото: прот. Сергій Алексій














