Благочиння Новини Новини з парафій Хустське

Святкові вітання жінкам у день жінок-мироносиць

30 квітня 2017 року Свята Церква Христова звеличувала св. жінок- мироносиць.
З благословення прот. Василія Поляка, настоятеля собору Кирила і Мефодія, в стінах музичної школи, в актовому залі відбувся урочистий концерт, який був присвячений нашим бабусям, жінкам, мамам, сестричкам.

Привітати наших гостей прийшли: недільна школа Хустського кафедрального собору на чолі з керівником Калініною Анною Антонівною, Боронявська недільна школа, на чолі з керівником матушкою Уляною Монич, Вишківська недільна школа, на чолі з керівником матушкою Ольгою, Хустська Свято-Благовіщенська недільна школа, на чолі з керівником матушкою Наталією Волощук, а також з двома музичними композиціями виступив соборний хор.

Задіяні були також інструментальні композиції. Автор-виконавиця власних пісень Вікторія Сливка на гітарі подарувала нашим гостям теж два твори. Цю гармонію також доповнили соло флейти, у виконанні Антоніни Курти, і звуки саксофону, у виконанні Романа Шевері.

Таким чином, весь концерт був просякнутий глубинними піснями, віршами і сценками, де ми змогли заглянути у ті біблійні факти, які відбувались майже дві тисячі років назад і дізналися, що ж насправді таїлось в серцях вірних жінок-мироносиць.

Фото: Михайло Нодьянош

About the author

Прес-служба

Прес-служба Хустської Єпархії УПЦ
Створена у липні 2008 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Керівник прес-служби: прот. Іоанн Шандра

Add Comment

Click here to post a comment

Ваш коментар:

%d блогерам подобається це: