Святкові вітання жінкам у день жінок-мироносиць

0
2288

30 квітня 2017 року Свята Церква Христова звеличувала св. жінок- мироносиць.
З благословення прот. Василія Поляка, настоятеля собору Кирила і Мефодія, в стінах музичної школи, в актовому залі відбувся урочистий концерт, який був присвячений нашим бабусям, жінкам, мамам, сестричкам.

Привітати наших гостей прийшли: недільна школа Хустського кафедрального собору на чолі з керівником Калініною Анною Антонівною, Боронявська недільна школа, на чолі з керівником матушкою Уляною Монич, Вишківська недільна школа, на чолі з керівником матушкою Ольгою, Хустська Свято-Благовіщенська недільна школа, на чолі з керівником матушкою Наталією Волощук, а також з двома музичними композиціями виступив соборний хор.

Задіяні були також інструментальні композиції. Автор-виконавиця власних пісень Вікторія Сливка на гітарі подарувала нашим гостям теж два твори. Цю гармонію також доповнили соло флейти, у виконанні Антоніни Курти, і звуки саксофону, у виконанні Романа Шевері.

Таким чином, весь концерт був просякнутий глубинними піснями, віршами і сценками, де ми змогли заглянути у ті біблійні факти, які відбувались майже дві тисячі років назад і дізналися, що ж насправді таїлось в серцях вірних жінок-мироносиць.

Фото: Михайло Нодьянош

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.