Привітання Митрополиту Марку від Великобичківського благочиння

0
2445

Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Владико Марк! В сьогоднішній день Вашого Дня народження дозвольте мені від чистого серця і душі попривітати Вас з такою прекрасною датою – 66-річчям і подякувати Господу Богу за те, що покликав Вас на дорогу служіння нашій святій православній Церкві та нашому рідному народові Закарпаття. Особливо дякуємо Господу за неоціненний дар Вашого Архіпастирства – мудро керувати нашою Хустською єпархією, якою Ви керуєте вже 10 років.

Бажаю Вам, Ваше Високопреосвященство, за прикладом нашого Господа Іісуса Христа, завжди бути тим Добрим Пастирем, яким Ви є, який провадить вірних до святості та єдності з Отцем Небесним!

Нехай Господь Бог та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і дарують Вам тілесне здоров’я і міцність духовну, мир, душевний спокій, благополуччя та довголіття. Хай благодать Святого Духа завжди перебуває з Вами! На многії і благії літа, Високопреосвященнійший Владико!

Благочинний Великобичківського округу – митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк, настоятель свято-Покровського православного храму смт.Великий Бичків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.