З Днем Народження, Ваше Високопреосвященство!

1
3264
Архієпископ Марк
Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк

Ваше Високопреосвященство! Ми вдячні Богу за те, що Він віддав нашу єпархію у Ваше молитовне заступництво та мудре керівництво! Господь розумно подає всім нам за потребою для нашого спасіння. Ваші духовні настанови допомагають нам знаходити вихід із складних обставин життя! Ваша справедливе управління допомагає нам бачити у Вашому лиці дбайливого отця та заступника!

У важливий для Вас день, коли Ви дякуєте Богу за прожиті роки на землі, ми приєднуємося до Вашої молитви. Просимо Господа дати Вам довгих років життя у доброму здоров’ї для несення Церковного послуху у нашому краї!

Многі Вам літа, дорогий владико!

З повагою та синовньою любов’ю,
cвященнослужителі та миряни Хустської Єпархії

— P. S. —

Привітати владику Марка особисто можна додавши коментар до цієї сторінки

1 коментар

  1. Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико Марк! Дозвольте мені приєднатись до привітань духовенства та віруючих нашої Хустської єпархії і попривітати Вас з Днем народження і послати Вам від нашого Великобичківського благочиння наступні слова:
    Ваше Високопреосвященство! У цей Богом даний день, ми перш за все складаємо щиру подяку Господу Богу за те, що Він дав для нас доброго та мудрого пастиря, який веде нас по дорозі спасіння. Прийнявши архієрейський сан, Ви сміливо ступили на свій Голгофський шлях, впевнено взявши на плечі тягар архіпастирського служіння і несете його до віковічної мети – спасіння ввіреної Вам пастви і утвердження Української Православної Церкви. Своїм життєвим кредом Ви обрали слова, сказані у Слові при нареченні в єпископа: «Монахом не перестаю бути», тож усі свої благі справи тихо і смиренно творите на славу Пресвятої Тройці і поширення Благої Вістки в нашому славному Закарпатті,родом звідки Ви і єсте.
    Дорогий для нас Владико! Прийміть в цей святковий День найщиріші привітання й побажання добра, здоров’я, благополуччя, милості і щедрот! Нехай Господь почує наші молитви, наші подяки за те, що Ви у нас є, і дає Вам довге земне життя і можливості проповідувати і робити добрі справи Божі на многії літа. Ісполла еті деспота! Ваше Високопреосвященство!
    Смиренний послушник ввіренного Вам Христового стада – митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк, благочинний Великобичківського благочиння.
    6.12.2013 р.

Ваш коментар: