РАХІВ. Пройшов Хресний хід з молитвою за мир у нашій країні

0
3195
Хресний хід у Рахові
Хресний хід у Рахові
Хресний хід у Рахові
Хресний хід у Рахові

14 серпня, коли Православна Церква святкує Винесення чесних древ хреста Господа нашого Ісуса Христа та пам’ять семи мучеників Макавейських в м. Рахові з благословення Високопреосвященнійшого Марка, Архієпископа Хустського і Виноградівського відбувся хреснй хід.

У цей день секретар Хустської Єпархії архімандрит Іов (Стець) очолив святкову Божественну літургію та водосвятний молебень в Хресто-Воздвиженському храмі м. Рахів. Йому співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Вурста та настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі протоієрей Георгій Рожко.

По завершенні Богослужіння на хресний хід до Хресто-Воздвиженського храму зібралося духовенство та сотні вірян з міста та сіл Рахівського району. Під урочистий передзвін православні віруючі зі співом молитов вирушили хресною ходою вулицями міста до Свято-Духівського храму.

Під час хресного ходу священнослужителі читали Святе Євангеліє та окропляли місто Святою водою.

По закінченні хресного ходу в Свято-Духівському храмі був відслужений молебень за мир та спокій в нашій країні.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся секретар Єпархії о. Іов, в якому закликав всіх до християнського життя та боротьби з гріховними звичками, які необхідно викорінювати як дорослим так і молоді.

З піднесеним духом вірники повертаючись до своїх домівок ділилися духовними враженнями, дякуючи Богу за його благодіяння та відчуття отримання сил тілесних, а особливо духовних з якими легко переживати труднощі які трапляються християнину в його житті.

Протоієрей Михаїл Шутко,
Настоятель Свято-Пантелеймонівського храму
м. Рахів

ФОТОРЕПОРТАЖ: Хресний хід у Рахові

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.