На третій день Рiздва Христового, коли Церква вшановує пам’ять ап. первомученика і архідиякона Стефана, до Вознесенського храму села Рокосова зiбралися богомольцi та паломники, щоб привiтати настоятеля храму отця Стефана з днем небесного покровителя.
Лiтургiю очолив отець Георгiй Сливка. Богослужіння своïм спiвом прикрасили семінаристи з Почаïвськоï Лаври.
По завершеннi Лiтургiï зi словами проповiдi до людей звернувся отець Георгiй та привiтав настоятеля з днем ангела. Побажав у цей нелегкий час здоров’я, брати приклад з апостола первомученика i архидiакона Стефана.
Потім пролунали колядки та побажали всiм Многая Лiта.
Автор та фото: Висилій Данко














