Церковна громада храму села Колочава-Меришор відзначила престольне свято

0
2801
Богослужіння у с. Колочава-Меришор

6 травня Православна Церква вшановує пам’ять святого великомученика Георгія Побідоносця. Великомученик Георгій – святий, якого люблять і шанують у всьому християнському світі. З давніх-давен він відомий як захисник несправедливо скривджених і непереможний борець зі злом, за що він і отримав ім’я Переможця.

Водночас із пам’яттю великомученика своє престольне свято молитовно відзначає церковна громада храму святого великомученика Георгія села Колочава-Меришор Міжгірського району.

Цьогорічний празник для жителів Меришора є особливим ще й тому, що 25 роківтому була звершена перша літургія на фундаменті майбутнього храму.

З нагоди торжества у храмі відбулась урочиста Божественна літургія, яку очолив настоятель Свято-Іоанно-Предтеченського храму села Колочава – Лаз протоієрей Феодор Немеш. Йому співслужили насельник Колочавського чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері “Нечаянна Радість” ієромонах Кирилл (Маскаль), священик Сокирницького благочиння протоієрей Олександр Орос та духовенство Синевирського благочиння.

Храм був наповнений богомольцями. Всі разом просили від свого небесного покровителя святого великомученика Георгія Побідоносця заступництва та молитовного ходатайства перед Творцем.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся протоієрей Василій Беля. Він розповів про житіє, подвиги, чудеса та мученицьку кончину святого великомученика Георгія, привітав парафіян з престольним святом їхнього храму і закликав триматися православної віри, тієї віри, за яку віддав своє життя святий великомученик Георгій.

Наприкінці богослужіння настоятель храму протоієрей Іоанн Андрусь привітав іменинників, подякував духовенству, богомольцям, жертводавцям за молитовне спілкування та розділену радість престольного свята.

По завершенні богослужіння навколо храму був здійснений традиційний хресний хід з піснеспівами, читанням Святого Євангелія і окропленням усіх присутніх Святою водою.
Свято закінчилося многоліттям, помазанням святим єлеєм та святковою трапезою для всіх присутніх, де була можливість поспілкуватися.

Автор та фото: прот. Ігор Бембило

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.