Учні Дулівської школи відвідали святині Києва та Почаєва

0
1984

Для сучасної людини паломницька поїздка є одним з невід’ємних атрибутів церковного життя. Часто саме з паломницької поїздки починається знайомство людини з Православною Церквою. Кожна людина має свій характер, волю і стійкість в вірі. Подібно одному із учнів Христа невірному Фомі якому Христос сказав: «Простягни свого пальця сюди, та на руки мої подивись. Простягни й свою руку, і вклади до боку Мого. І не будь ти невіруючий, але віруючий!»

Щоб укріпитись в вірі і на власні очі побачити ті святині та поклонитись нетлінними мощам святих угодників Божих, по благословінню Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, учні 9-го класу Дулівської ЗОШ разом з кліриком Свято-Духівського храму с. Дулово ієреєм Володимиром (Лембей) відвідали головні святині України Свято-Успенську Киево-Печерську та Почаївську лаври.

У Почаївській лаврі, яка була першим святим місцем нашої поїздки, ми вклонилися іконі Божої Матері «Почаївська», та мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських. Далі, нас чекало джерело Святої Праведної Анни, де учні мали можливість зануритись у цілющу воду джерела. Тут ми помолилися, щоб Господь благословив нашу дорогу і ми в мирі і благополуччі доїхали до Києва.

У неділю Святих Жінок-мироносиць ми відвідали Києво-Печерську лавру де були присутні за Богослужінням в Успенсьому собрі, яке очолив настоятель лаври митрополит Павло. Також відвідали ближні та дальні печери лаври, де вклонились святим мощам Отців Печерських.

Також ми відвідали Голосіївський монастир, Іонинський монастир, де вклонились місним святиням.

Завершуючи нашу поїздку ми мали нагоду відвідати цікаві історичні та історико-культурні місця Києва.

Автор та фото : ієрей Володимир Лембей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.