19 серпня Церква урочисто відзначає одне із двонадесятих свят – Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа. Для православної церковної громади села Слобода Мігірського району це свято є особливим тому, що їхній храм освячений на честь Преображення Господнього.
Розділити радість престольного свята та разом помолитися до Слободи прибули чисельні богомольці з сусідніх сіл.
Святкову літургію очолив архімандрит Олексій (Бринчак) у співслужінні духовенства сусідніх парафій.
Після заамвонної молитви було звершено традиційне для цього свята освячення винограду і плодів нового врожаю.
По завершенні літургії відбувся традиційний хресний хід навколо храму, в кінці якого архімандрит Олексій (Бринчак) виголосив проповідь. Він розповів про свято Преображення Господнього, його зміст та значення для кожного з нас.
На завершення торжества настоятель подякував усім присутнім за спільну молитву та побажав духовного преображення.
Автор та фото: прот. Ігор Бембило










