У Хустській єпархії пройшов Традиційний Хресний Хід зі святинями (ФОТО+ВІДЕО)

1
8148
Традиційний хресний хід 2017 м. Хуст

20 серпня 2017 року у Хустській єпархії пройшов Традиційний Хресний Хід. Цього року до святинь, які принесли для участі у ході, долучилася подарована нашій єпархії Хіландарським Сербським монастирем Святої Гори Афон ікона Божої Матері «Млекопитательниця», та ікона з частицею мощів Карпаторуського святого праведного Олексія Товта, яку надав як благословення для Хустської єпархії Предстоятель Американської Православної Церкви Блаженніший Тихон, Архієпископ Вашінгтонський, Митрополит всієї Америки і Канади та ікона з частицею мощів святителя Досифея Карпатруського, яку благословив нашій єпархії Святійший Патріарх Сербський.

Хресний хід пройшов від єпархіального комплексу до кафедрального собору м. Хуст , де, після зустрічі нових святинь, продовжився вулицями міста.

У Традиційному хресному ході 2017 взяли участь три архієреї: Митрополит Хустський і Виноградівський Марк, Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, Єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, більш як 250 священнослужителів та тисячі народу.

У кінці Хресного ходу Високопреосвященніший Марк Митрополит Хустський і Виноградівський подякував всім учасникам за молитву і труд під час ходу, а також розказав історію привезення нових святинь у Хустську єпархію.

Владика Марк також розповів про майбутнє святкування 25 річчя утворення Хустської єпархії.

Про все це дивіться у ВІДЕО (зараз обробляється і буде опубліковано пізніше). Посилання на ФОТОРЕПОРТАЖ дивіться нижче.

Довідка:

Цей хід проводиться кожного року під час Успенського посту на згадку хресних ходів, які проходили колись з Древом Чесного і Животворного Хреста Господнього у Константинополі. Саме у цей період через спеку Константинополем поширювалися різні хвороби. Хресний хід проходив вулицями міста з молитвою про жителів, а люди мали можливість прикладатися до святині, до Чесного і Животворящого Хреста Господнього, і по вірі отримувати зцілення та благодатну поміч.

ФОТОРЕПОРТАЖ з Традиційного хресного ходу 2017 >>>

Прот. Іоанн Шандра
Керівник прес-служби Хустської єпархії УПЦ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.