У Міжгір’ї пройшов хресний хід

0
1504
Міжгір'я хресний хід

З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, 13 серпня в 10 неділю по П’ятидесятниці в смт. Міжгір’я відбувся хресний хід.

Розпочався хресний хід читанням акафіста до Хреста Господнього в Свято-Покровському храмі. Очилив хресну ходу прот. Іоанн Паканич благочинний Синевірського округу і разом зі священнослужителями Міжгірського та Синевірського благочинь, а також з великою кількістю людей хресний хід пройшов вулицями селища.
Під час хресного ходу священнослужителі читали Святе Євангеліє та окропляли вірників Святою водою. Діти церковного хору Свято-Покровського храму співали духовні пісні. Весь Хресний хід супроводжувався словами всіх його учасників “Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…”.

Завершилось святе дійство в Свято-Петро-Павлівському храмі смт. Міжгір’я читанням акафісту до Хреста Господнього, а також молитвою за мир та спокій в нашій державі. Після чого благочинний Міжгірського округа прот. Петро Савка виголосив проповідь, в якій виразив слова подяки всім хто прийняв участь в цьому хресному ході. А також подякував адміністрації району, міській владі, працівникам правоохоронних органів та медичному персоналу за надану можливість здійснити хресний хід та за правопорядок під час ходи.

Повертаючись до своїх домівок з піднесеним духом, вірники ділилися духовними враженнями, дякуючи Богу за його благодіяння та відчуття отриманних сил тілесних, а особливо духовних, з якими легко переживати труднощі, що трапляються християнину протягом його життя.

Автор та фото: прот. Віталій Савка

ФОТОРЕПОРТАЖ дивіться ТУТ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.