6 травня у день пам’ятi вмч. Георгiя Побiдоносця до храму с. Підвиноградів зiбралося багато вiрників. Божественну лiтургiю очолив благочинний Виноградівського благочиння прот. Михаïл Бiдзiля з собором духовенства Хустськоï єпархії та гостей з Мукачiвськоï епархiï.
Із словами настанови до всіх зібраних звернувся прот. Феодор Лях із храму с. Iльниця. До святого причастя приступило багато дiтей та дорослих.
По завершеню лiтургiï було вiдслужено вечipню i здійснено хресний хід навколо храму, після чого настоятель храму о. Iоанн Лях подякував всiм, хто прийшов прославити вмч. Георгiя.
Автор: Василій Данко
















