У Підвиноградові відзначили престольне свято

0
1588

6 травня у день пам’ятi вмч. Георгiя Побiдоносця до храму с. Підвиноградів зiбралося багато вiрників. Божественну лiтургiю очолив благочинний Виноградівського благочиння прот. Михаïл Бiдзiля з собором духовенства Хустськоï єпархії та гостей з Мукачiвськоï епархiï.

Із словами настанови до всіх зібраних звернувся прот. Феодор Лях із храму с. Iльниця. До святого причастя приступило багато дiтей та дорослих.

По завершеню лiтургiï було вiдслужено вечipню i здійснено хресний хід навколо храму, після чого настоятель храму о. Iоанн Лях подякував всiм, хто прийшов прославити вмч. Георгiя.

Автор: Василій Данко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.