Збори священослужителів Великобичківського благочиння

0
1986

17 жовтня 2016 року в свято-Покровському храмі селища Великий Бичків, що на Рахівщині, з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського, відбулися збори священнослужителів Великобичківського благочиння, які очолив благочинний о. Михаїл Ягнюк.

На порядку денному було важливе питання щодо приїзду у наше благочиння святинь НАНКІВСЬКОЇ ікони Божої Матері і ікони КАРПАТОРУСЬКИХ святих. Був складений графік відвідування храмів. Також священослужителі обговорювали важливі справи церковного життя, загальні та актуальні питання парафій благочиння.

З доповіддю на тему: “Чи Отець нам усім не один? Хіба Бог не один нас створив? Чому ж один одного зраджуємо ми…(Малахії 2:10)” виступив митрофорний протоієрей Василій Ковач, настоятель свято-Петро-Павлівського храму села Косівська Поляна.
По завершенні зборів о. благочинний щиросердечно подякував настоятелям храмів за активну участь у роботі з молоддю, та побажав Божої допомоги кожному пастирю трудитись на ниві Господній.

Автор та фото: митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.