АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М.ХУСТ.

0
387

☦️ 9 червня 2024 року, В НЕДІЛЮ 6-ТУ ПІСЛЯ ПАСХИ , ПРО СЛІПОГО,керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято – Кирило- Мефодієвському кафедральному соборі м. Хуст.
Йому співслужили: Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський, та духовенство єпархії.

На Богослужінні молився Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит Васильківський.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.