☦️ 9 червня 2024 року, В НЕДІЛЮ 6-ТУ ПІСЛЯ ПАСХИ , ПРО СЛІПОГО,керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято – Кирило- Мефодієвському кафедральному соборі м. Хуст.
Йому співслужили: Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський, та духовенство єпархії.
На Богослужінні молився Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит Васильківський.











